Karta Kredytowa Citibank z biletami do Cinema City

Kobieta płacąca kartą kredytową

Dzisiaj chciałbym przypomnieć wszystkim o trwającej promocji banku Citi Handlowy na kartę kredytową z biletami do Cinema City.

Pewnie możecie się zastanawiać dlaczego dopiero teraz?

Otóż właśnie wróciłem z kina i dotarło do mnie jak dużo pieniędzy wydaję co miesiąc na bilety. Bez względu na twoją ulubiona produkcją jest Avengers: Endgame czy wolisz spokojniejsze produkcje to na pewno przyda się dodatkowy grosz w portfelu. Jak widzisz w rankingu kart kredytowych najwięcej mam kart z prezentami i własnie do tej grupy należy karta, którą chcę Ci dzisiaj przedstawić.

Jakie bonusy daje karta Citibank z biletami do Cinema City?

Pytanie retoryczne ale warto rozwinąć trochę temat.

W ramach programu Piceless Specials możesz zbierać punkty za płatność tą kartą kredytową. Zebrane punkty możesz wymieniać na bilety do kina, których może być maksymalnie 26. Punkty możesz zbierać dosyć łatwo:


Dokonaj  dowolnych transakcji na min. 500 zł/ mies. przez 3 kolejne miesiące, a za każdy otrzymasz 7000 punktów = w sumie nawet 21 000 punktów

Jeśli przyjrzymy się cenom biletów do kina Cinema City to łatwo policzymy, że łączna wartość tego prezentu wynosi 26 x 27 zł = 702 zł.

Kwota całkiem niezła szczególnie, że zebranie takiej ilości punktów nie powinno być problemem. Wystarczy zatankować samochód (około 200 zł) i zrobić trzy razy zakupy po 100 zł i już mamy wymagane minimum 500zł. Musisz tylko pamiętać żeby wykorzystywać tą kartę do wszystkich płatności bezgotówkowych. Najlepiej jeśli będzie to Twoja pierwsza karta.

Pamiętaj również, że do programu Pirceless Specials musisz zapisać się samodzielnie tzn. samo otrzymanie karty z Citi nie jest równoznaczne z udziałem w programie z nagrodami. Bank Citi Handlowy stawia jeszcze jeden warunek tzn. trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej.

Kto może otrzymać kartę Citi z biletami do Cinema?

Musisz mieć zdolność kredytową, którą wyliczy bank. Wniosek możesz złożyć on-line i tak jest najwygodniej, ponieważ bank i tak zweryfikuje Twoją zdolność i oddzwoni do Ciebie jeśli coś będzie nie tak.

Zgodnie z regulaminem wystarczy, że nie posiadasz żadnej karty kredytowej w Citi:

Z Oferty wyłączone/eni są:

– osoby, które od 1 stycznia 2016 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, – osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe,

– obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, tj. osoby mające stałe zamieszkanie na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadające ,,pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki (tzw. Zieloną Kartę) lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (ang. “substantial presence test”), który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat. 

Więcej a temat warunków udziału znajdziesz w regulaminie banku, do którego link znajduje się na końcu tego tekstu.

Ile zapłacę za kartę Citi z biletami do Cinema?

Karta jest bez opłat. I to jest super. Tabela opłat i prowizji banku nie przewiduje żadnych dodatkowych warunków.

Jeśli chodzi o oprocentowanie to RRSO na tej karcie wynosi 10,47%. Czy to dużo czy mało to już oceń sam ale z mojego punktu widzenia jest to zwykła rynkowa stawka za kredyt w karcie.

Regulamin Kart Kredytowych (obowiązuje od 08.08.2018 r.)

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank (obowiązuje od 08.08.2018 r.)

Regulamin oferty „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank”

Regulamin Programu Priceless Specials

Wniosek o kartę możesz złożyć on-line na stronie banku Citi klikając tutaj.

Tags:

   Finansowy Nerd
   Logo
   Porównaj pozycje
   • Total (0)
   Porównaj
   0